SKYDIVEMANIA.CZTandemové seskoky - Skydiving Instructor

 

 

 

 

"Jen parašutisté vědí, proč ptáci zpívají". Toliko známé heslo všech skydiverů na celé této zeměkouli. I Vy však můžete poznat tento báječný pocit na vlastní kůži. Cesta není nikterak složitá. Pokud máte alespoň trochu kuráže a v kapse pár "drobných" navíc, není nic jednoduššího, než mě kontaktovat a domluvit se na termínu a způsobu provedení tohoto adrenalinového, leč bezpečného dobrodružství.

Úmyslně píši bezpečného, jelikož padáková technika doznala za poslední desetiletí značného pokroku a navíc se ocitnete v rukou fundovaných instruktorů či tandemových pilotů. Věřte nebo ne, ale skočit si dnes padákem je daleko bezpečnější, než usednou za volant svého "miláčka" a vyrazit na silnici.

Vím, o čem mluvím. Mám něco přes 8000 seskoků a rukama mi prošlo hodně  žáků základního výcviku, kurzů AFF či výcviku ZVRW. 

Tím nechci samozřejmě celou situaci zlehčovat. Parašutismus je každopádně sport se zvýšenou mírou rizika a takto je nutné k němu i přistupovat.

Rád Vám samozřejmě na všechny otázky odpovím. Zatím se v klidu pokochejte obrázky z mé skromné fotogalerie nebo krátké videotéky a pokud jste již dostali chuť byť alespoň na chvíli změnit svůj nudný život, neváhejte a vyberte si některý z nabízených programů.

 

TANDEMOVÝ SESKOK

Pro úplné začátečníky, kteří ještě nikdy neskákali, nabízíme TANDEMOVÝ SESKOK. Je to nejrychlejší způsob jak zkusit volný pád z výšky 4000 metrů nad zemí.

Výhodou takového seskoku je, že před seskokem absolvuješ asi 15-ti minutovou krátkou přípravu s instruktorem. Nemusíš vlastnit žádnou sportovní licenci a nemusíš být registrovaný v žádném klubu.

Při samotném seskoku jsi připnutý k svému instruktorovi bezpečnostním postrojem. Výskok, volný pád, otevření padáku a bezpečné přistání je věcí instruktora. Skáče se na speciálním padáku pro dvě osoby. Délka volného pádu je přibližně 50 sekund. Rychlost volného pádu je asi 200 km/hod. Instruktor otevírá padák asi 1500 metrů nad zemí. Pak následuje 6. až 8. minutový let na otevřeném padáku. Samozřejmě celý seskok je snímaný druhým parašutistou "kameramanem a fotografem ", který celý seskok zaznamenává na digitální videokameru. Každý absolvent takového seskoku dostává certifikát a záznam (video) a případně fotky ze samotného seskoku. Na seskok potřebuješ pouze tenisky. Ostatní výstroj dostaneš před samotným seskokem.

Budete skákat s profesionálem, který svou licenci Tandem-Instruktora získal v USA, v kolébce parašutismu a u renomované firmy pro získání této licence Relative Workshop Inc.

vlcsnap-2017-09-28-16h16m20s351.png

JE TO BEZPEČNÉ?

- V prvé řadě budete skákat s profesionálem, který má na svém kontě několik tisíc seskoků.

- Každá souprava je vybavena hlavním i záložním padákem. Záložní (rezervní) padák je identický s hlavním, to znamená, že je stejné velikosti a tvaru.

- V záložním padáku je nainstalován zabezpečovací přístroj CYPRES , což je v podstatě počítačový čip s pyropatronou. Pokud Tandem-Instruktor z nějaké vážné příčiny nebude schopen otevřít ani hlavní nebo záložní padák, tento přístroj tak učiní za něj v dostatečné výšce.

- Tandem-Instruktor je dále vybaven klasickým i akustickým výškoměrem. Ty slouží Tandem-Instruktorovi ke správné orientaci a otevření padáku ve stanovené bezpečné výšce.

Pokud jste se již rozhodli zkusit toto adrenalinové dobrodružství a chcete si objednat tandemový seskok nebo potřebujete-li vědět více informací, tak se informujte na mé e-mailové adrese.

Zažijete neskutečný pocit volného pádu z výšky 4000 m. Budete létat jako ptáci a pochopíte proč zpívají, když létají. Nakonec uznáte, že skydiving je lepší než orgasmus.

KOLIK TO STOJÍ?

  • Cena za seskok 4300 CZK

  • Cena za seskok + videozáznam handy kamera (kamera z ruky) 5300 CZK

  • Cena za seskok + externí kamera 6500 CZK

 
 

Mám chtít externí kameru nebo handy? 🎦

Externí kamera

Handy kamera

TERMÍNY A MÍSTA SESKOKŮ 📆

Prodloužený víkend 14.8. - 16.8.  tandemové seskoky  letiště Přibyslav

vlcsnap-2017-09-29-16h34m33s795.png
36867414_1739612219486023_76876697152499

FOTOGALERIE

Tandemové seskoky

 

FOTOGALERIE 2

Sportovní seskoky

 
 
1200px-GoPro_logo.svg.png

DÁRKOVÝ POUKAZ

Darujte tandemový seskok dárkovým poukazem, třeba k narozeninám nebo výročí. Poukaz Vám bude zaslán elektronickou poštou. Vy si ho můžete pak vytisknout a darovat komukoliv. Seskok bude proveden v předem dohodnutém termínu. Potěšte své známé nebo blízké jedinečným zážitkem, plného adrenalinu a euforie. Tento jistě originální dárek objednávejte telefonicky na 777 342 986.

 

TĚŠÍME SE NA VÁS, AŽ SE SEJDEME NA LETIŠTI A POTKÁME SE V LETADLE :-)

 

KONTAKT

Petr Šváb / Licence CAA CZ/03030273 / Člen USPA No 204609; D-28316 / Tandem - Instruktor UPT

+420 777 342 986

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram
USPA
 
Icarus_logo-600x315_0.png
Sun-Path-Logo-No-Web-600x400.png
Performance-Designs-Logo-01.png

©2020 by Skydivemania. Proudly created with Wix.com

Vigil.jpg
Sigma800x400.png
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now